Ваша Корзина
Итого: 0 €
Pearels for us

Отзывы клиентов


Vineta

22 Oct 2021

Liels paldies par Jūsu skaisto darbu, kas liek sievietem justies un izskatities skaisti. Man ļoti patīk rotāties,un iekļaujoties savā bužetā, es sevi vienmēt palutinu ar rotām. Mana vecmāmiņa vienmēr teica: kas vēderā to neviens nedz, bet lai cik grūti iet, vel vairak jāpucējas un jābūt skaistai. PALDIES par skaisto rotu. Mums šogad palika 30.gadi kā precējušies, tās ir pērļu kāzas. Man nekad nav bijušas pērļu rotas. Pēdējā laikā sāk uzrunāt pērles, tā izdomāju sevi palutināt ar skaistu rotu. Jo ikdienā mums arī jābūt pievilcīgām gan iekšēji un ārēji.


Ilze Elizabete

16 Oct 2021

Paldies, ka esat :) Laiki mainās, bet rotu kvalitāte, attieksme, vēlme eksperimentēt un lekt jaunajā, tā saglabājas. Ļoti priecājos, ka Jūs pazīstu un tā būs arī turpmāk, ja vajadzēs pērles - Pearls4us vienmēr būs mana pirmā un vienīgā izvēle, jo tā ir klasika, vērtība, elegance, attieksme, mīlestības iemiesojums, aizrautība un šarms. Jā, Ervīn, Jūs ar Sievu radāt un iemiesojat šo eleganto pērļu pasauli un paldies, ka ļaujat tanī ielūkoties un būt daļai no tās :) Tikai ir sakāms viss tas labākais par Jums abiem! Uz tikšanos un lai brīnišķi mums visiem elegancē.


Aldis

08 Oct 2021

Viss bija lieliski! Patika attieksme! Patika kvalitāte! Patika cena! Noteikti atkal atgriezīšos! Varu tikai ieteikt!


Zane

01 Sep 2021

Iegūt rotu kā rituālu, tāda ir mana skaistā pieredze ar pearls4us.com Ervīns ir nepārspējams namatēvs un zina daudz pastāstīt ne vien par pērlēm, to izcelsmi, tehniskajiem parametriem un īpašībām, vēsturi un modi cauri laika lokiem, bet arī radīt brīnišķīgu, vieglu un saviesīgu gaisotni. Šo sajūtu var nemitīgi pieredzēt rotājoties ar skaistajām pērļu virtenēm, cirkonijiem, Swarovski un citiem dārgumiem Ervīna mirdzošo rotu pasaulē. Paldies par īpašo uzņemšanu un svētku sajūtu! Pērlēm piestāv svētki!


Ineta

30 Jun 2021

Sirsnīgs paldies atsaucīgajam juveliermeistaram par profesionālo, sirsnīgo un individuālo pieeju manas ķibeles atrisināšanā! Noteikti paviesojieties, skaistas rotas!


Elīna

15 May 2021

Skaistas un unikālas rotas un - pats galvenais - personīga un īpaša attieksme pret klientu! Vēlējos iegādāt safīra auskariņus, taču manā "sapņu variantā" bija nedaudz cita nianse kā pieejamajā klāstā - nekādu problēmu - saimnieks jau tajā pašā dienā izveidoja rotu tieši manai sirsniņai!


ELITA

25 Apr 2021

Neatkārtojami juviliera izstrādājumi. Saimnieka attieksme pret klientu augstākajā līmenī. Paldies!


Boriss

25 Apr 2021

Нет слов. Товар и обслуживание на уровне люкс .Ервин спасибо Вам.


Valdis

20 Apr 2021

Sievai ļoti patika pērļu kaklarota ;) paldies. Iesaku arī citiem


Roberts Šteins

16 Apr 2021

Jauks meistara darbs. Draudzene bija ļoti priecīga


Šarlotta

27 Mar 2021

Liels paldies meistariem! Es pazaudēju savu iemīļoto auskariņu, bet meistari atrada man tādu pašu pērlīti un tagad es varu nēsāt tos un priecāties! Ļoti patika maiga atmosfēra un draudzīga attieksme. Visiem iesaku! Šarlotta O.


Anita

21 Mar 2021

Ļoti pateicos pearls4us meisterei, par man veltīto laiku un rezultātu, ko mums izdevās realizēt dzīvē! Mana vīzija, ko es vēlos un meisteres profesionalitāte to padarīja baudāmu dzīvē. Man kā cilvēkam, kurš ciena kvalitāti un orginalitāti, pearls4us ir īsts atklājums! Pateicos Jums un pavisam noteikti uz tikšanos!


Liene

26 Feb 2021

Brīnišķīgs, atsaucīgs un laipns serviss! Skaistas un kvalitatīvas rotaslietas - varu to apgalvot, jo rotas esmu iegādājusies vairāku gadu griezumā. Ja ir kāds neskaidrs jautājums, vai nepieciešama konsultācija, īpašnieki uz tiem labprāt atbildēs.


Kristīne Kolofa

12 Feb 2021

Brīnšķīgas pērles. Ļoti priecājos. ❤


Zeltīte

18 Jan 2021

Iepērkos pie Jums jau vairākus gadus. Pērku pērles gan sev, gan dāvanām. Laipna un ātra apkalpošana, iespēja sazvanities un pielāgot rotas savām vēlmēm. Labas cenas. Prieks par cilvēkiem, kuri savu darbu dara talantigi un ar prieku!


Laura

15 Jan 2021

Vai jūs zinājāt, ka pērles vairo sievišķību?! Esmu ilggadēja kliente un tāda arī būšu turpmāk. Labākā apkalpošana un attieksme, pērku pati un iesaku citiem! Lai pērles ar mums! :)


Līva

02 Nov 2020

Aizmirsu piebilst - vienmēr ir prieks vērot cilvēkus, kuru nodarbošanās ir viņu sirds darbs un ka cilvēki tiešām ar prieku darbojas un palīdz.


Līva

02 Nov 2020

Šovasar iegādājos gredzenu un auskarus. Ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Pasūtīju gredzenu un tika pielāgots manām vēlmēm. Ātri un kvalitatīvi. Ir iespēja arī uz vietas apskatīt visas skaistās pērļu rotas. Cenas jāteic tiešām labas. Tā kā pērles nēsāju katru dienu, tikko biju arī apkopt savas rotiņas un senu kaklarotu, kura pirkta sen ārzemēs, pārtaisīju pie pearls4us par dubulto rokasprādzi dodot rotai jaunu dzīvības vēsmu, lai nestāv rotu lādes stūrītī. Ja ir arī savas idejas, ir vērts uzjautāt, jo varbūt var arī realizēt. Jauku dienu un man patika gan viesmīlība, gan apkalpošana, gan rezultāts. :)


Vineta

21 Aug 2020

Pasūtīju auskarus, ļoti skaisti un kvalitatīvi. Ātra piegāde. Noteikti rekomendēju!


Dace Reinfelde

09 Jul 2020

Ļoti labas kvalitātes rotas,un ātra piegāde uz adresi.Paldies!


Solveiga

18 Apr 2020

Lielisks serviss gan izvēloties preci, gan sazinoties pa tālruni. Ērta piegāde. Skaists preces iepakojums. Liels paldies!


Sanita

05 Apr 2020

Ļoti ātra piegāde! Paldies par bērna prieku!


Ervīns

12 Feb 2020

Позвоните Татьяна пожалуйста нам по телефону 29454417


Tatjana

26 Jan 2020

Добрый день, Выбрала и собираюсь купить себе бусы (4347),потом решила,что нужно выбрать еще и серьги,подберите для этих бус в комплект серьги. Буду очень признательна Вам и жду Вашей помощи. Проживаю в Лиепае,поэтому обращаюсь к Вам через интернет. С увжением,Татьяна. PS. Очень люблю английскую застежку на серьгах.


Kristina

17 Nov 2019

In exhibition "Moters pasaulis" I bought beautiful button pearl earings and my sister bought a ring. Customer service was amazing as well as pearls. We're very happy that we found you in this exhibition and probably in the future will buy some more beauties with pearls. Thanks again and good luck in creating jewellery.


Baiba

12 Nov 2019

Plašs sortiments un lieliska attieksme un apkalpošana.


Kamilė

04 Nov 2019

Gavau žiedą. Esu labai patenkinta! Žiedas kokybiškas ir dydis puikiai atitaikytas. Dar kartą Jums labai ačiū!


Ailī

03 Nov 2019

Rotas var apskatīt, pielaikot un iegādāties arī Āgenskalnā, Magoņu ielā 6. Vizīti lūgums saskaņot..


Lilija

31 Oct 2019

Labdien ! Šī nebūs atsauksme , bet jautājums- Vai šīs pērļu rotas var iegādāties tikai internetā


Erika

04 Oct 2019

Labai džiaugiuosi įsigijusipaauksuotus auskarus su lašo formos perlais. Mėgstu puoštis tikrais daiktais, ne bižuterija, kurios kaina dažnai neatitinka vertės. Taigi jaučiuosi puikiai nešiodama šiuos auskarus: tikras, vertingas daiktas ir nereikia permokėti!